Bartosz Poloczek bramkarzem MKS-u

Wychowanek Gwiazdy Ruda Śląska, Bartosz Poloczek, do 30 czerwca 2019 roku strzegł będzie bramki MKS-u Kluczbork. 21-letni golkiper jest za pan brat z występami w 3 lidze. Na tym poziomie rozgrywkowym reprezentował bowiem barwy Grunwaldu Ruda Śląska, Stali Bielsko-Biała i aktualnego beniaminka 2 ligi, Elany Toruń.

Warto dodać, że Poloczek to juniorski nabytek Górnika Zabrze, w którym spędził pięć i pół roku, grając także w rezerwach kubu z Roosevelta, i właśnie stamtąd dokonany został jego czasowy transfer na Sportową 7.

To drugi bramkarski nabytek podczas letniego kompletowania zespołu. W połowie lipca roczny kontrakt z naszym klubem zawarł 19-letni Konrad Skuza. Więcej szczegółów na temat finalizowania meczowej kadry na ligową inaugurację z Piastem Żmigród napiszemy już w poniedziałek, po niedzielnej wyprawie naszej ekipy na festyn do Ligoty Turawskiej.

Bartkowi życzymy podtrzymania wspomnianej wyżej passy i pewnych chwytów zaliczanych już na konto biało-niebieskich!